Logo Center of Employment

Центр працевлаштування студентів та випускників - самостійний структурний підрозділ Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, що був створений по ініціативі Студентської навчальної ради університету 1 серпня 2011 року. 

Місія Центру працевлаштування студентів та випускників - створення необхідних умов для старту та розвитку кар'єри студентами університету.

Основні напрямки роботи: 

  • організація кар'єрних заходів: ярмарки вакансій, тижня кар'єри університету, презентацій роботодавців, тренінгів тощо;
  • співпраця із роботодавцями та оновлення навчального процесу;
  • реалізуємо неформальні освітні ініціативи: Karazin HR School тощо 

 

наша команда 

lobanov

директор 

Лобанов Дмитро Олександрович 

Здобувач соціологічного факультету, тема наукового дослідження: "Ринок праці та вища школа: пошуки шляхів оптимальної взаємодії".

Починаючи з 1 серпня 2011 року працює на посаді директора Центру працевлаштування студентів та випускників Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. 

У 2013 році брав участь у Програмі підтримки адміністрування вищих навчальних закладів, що проводиться Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX), в рамках програми відбулось стажування у Східному університеті штату Вашингтон (Eastern Washington University).

 

ропаз

заступник директора 

Помаз Роман Юрійович

З 2006 по 2011 рік навчався у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. В 2011 році закінчив магістратуру геолого-географічного факультету (спеціалізація – Фізична географія та геоекологія) та бакалаврат економічного факультету (спеціалізація – Фінанси та кредит). З 2011 року аспірант кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного універсиету імені В.Н. Каразіна. 

з 1 грудня 2012 року заступник директора Центру працевлаштування.

 

Смирнова

інженер І Категорії 

Сміронова Олена Андріївна 

КОНТАКТИ

Центр працевлаштування студентів та випускників
Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 

Адреса: майдан Свободи 6, 61022, Харків
телефон +38 057 707 50 99
email - career@karazin.ua

вк