Шановні студенти та випускники ! 

Вдале працевлаштування випускників університету є найкращим показником якості набутої освіти. З метою створення оптимальних умов для старту кар'єри випускників та підтримці їх професійного зростання у 2011 році за ініціативи Студентської навчальної ради університету був створений Центр працевлаштування студентів та випускників Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

За час свого існування Центром працевлаштування було проведено чималу роботу, зокрема розпочато систематичне проведення ярмарків вакансій університету, оновлено мережу відповідальних за працевлаштування координаторів на факультетах, проведені перші практичні школи та спеціалізовані кар'єрні заходи, облаштовано інформаційні стенди, постійно оновлюється їх інформаційне наповнення.

Інформаційні стенди Центру працевлаштування розміщені на вході в Північній корпус університету та корпус економічного факультету, додатково ми ведемо сторінку в ВК.

На нашому сайті ви зможете знайти анонси заходів та каталог вакансій. Для вас реалізовано щотижневу інформаційну розсилку.