Фестиваль кар’єри Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «Старт кар’єри».

24-28 жовтня 2016 року відбудеться фестиваль кар’єри Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «Старт кар’єри».

Фестиваль проводиться з метою ознайомлення студентів університету із провідними роботодавцями Харкова та України, в рамках фестивалю на факультетах відбудуться презентації роботодавців, їх кар’єрних можливостей та тренінги з пошуку роботи та написання резюме. Особлива увага буде приділятися пропозиціям від роботодавців, які направленні на стажування та навчання студентів.

Для роботодавців фестиваль кар’єри ХНУ імені В.Н. Каразіна «Старт кар’єри» це надзвичайна можливість презентувати себе для студентів Каразінського університету, в рамках заходу роботодавці зможуть провести презентації своїх кар’єрних можливостей, програм стажування, програм відбору молодих спеціалістів, провести тестування на сприйняття вербальної та математичної інформації.

Захід є безкоштовним для роботодавців!

Для уточнення дат та переліку заходів, які заплановано в рамках фестивалю кар’єри ХНУ імені В.Н. Каразіна «Старт кар’єри» необхідно звертатися до Центру працевлаштування студентів та випускників Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна